Dodano: 24.04.2023
lobby

Odwiedzając pierwszy raz dane miejsce, wiele osób od razu je ocenia. Ocena ta zostaje w ich podświadomości na bardzo długo, nawet jeśli z czasem odbiór przestrzeni się zmienia. Aby zadbać o dobre wrażenie, trzeba zatroszczyć się nie tylko o piękny wystrój i staranny dobór dekoracyjnych dodatków, ale przede wszystkim o czystość i zapach, który będzie unosił się w konkretnym pomieszczeniu. To na nie klienci zwracają uwagę na samym początku. Przeczytaj, na co zwrócić uwagę i jakich antybakteryjnych płynów do powierzchni używać, aby osiągnąć jak najlepsze efekty sprzątania i zapewnić sobie uznanie odwiedzających.

Dobre (czyste) pierwsze wrażenie wizytówką przestrzeni

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem hotelu, czy też pracownikiem restauracji, powinieneś dbać o to, by przestrzeń, w której przebywają Twoi goście, wywierała na nich jak najlepsze wrażenie już od pierwszych minut. W tym celu przede wszystkim należy dokładnie zatroszczyć się o czystość wszystkich pomieszczeń. Zaniedbania w tej kwestii mogą skutecznie nadszarpnąć wizerunek danego miejsca i skutecznie zniechęcić klientów do kolejnej wizyty. Z kolei dobre pierwsze wrażenie może sprawić, że odwiedzający nie tylko będą chcieli do Ciebie wrócić, ale być może nawet namówią do tego swoich bliskich i znajomych, przyczyniając się do poszerzenia grona Twoich klientów o kolejne osoby. Marketing szeptany to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Co zatem zrobić, by osiągnąć taki efekt i skutecznie zachęcić gości do następnych odwiedzin?

Skuteczne środki dezynfekujące powierzchnię

Kluczowe znaczenie ma dobór odpowiednich środków dezynfekujących, których będziesz używał w swojej firmie. Skuteczny płyn antybakteryjny do powierzchni sprawi, że sprzątanie stanie się proste i przyjemne. Pozwoli na osiągnięcie doskonałych efektów sprzątania przy minimum wysiłku. Pomoże w pozbyciu się nie tylko widocznych gołym okiem zanieczyszczeń, ale również zapachów pozostawionych przez poprzednich odwiedzających, które niestety nie zawsze są przyjemne. Rezultaty z pewnością zrobią odpowiednio dobre wrażenie na kolejnych gościach i sprawią, że już od pierwszych minut ich pobyt będzie miły i komfortowy.

To jednak nie wszystko – efektywna dezynfekcja zapewni im również bezpieczeństwo, a to jest równie istotne. Dobre preparaty do dezynfekcji usuną większość szkodliwych drobnoustrojów z powierzchni i będą zapobiegać przypadkowemu przenoszeniu się groźnych chorób między gośćmi. Jako odpowiedzialny przedsiębiorca powinieneś dbać o zdrowie swoich klientów.

dezynfekcja

Świeży i przyjemny zapach środków dezynfekujących

Wybierając środki do dezynfekcji, należy zwrócić uwagę nie tylko na skuteczność działania, ale również na ich zapach. Najlepiej, jeśli będzie świeży, lekki i przyjemny, a jednocześnie niezbyt intensywny. Nawet najlepszy preparat antybakteryjny nie zrobi dobrego wrażenia na osobach przebywających w danej przestrzeni, jeśli będzie brzydko lub zbyt ostro pachniał. Niemal każdy producent środków do dezynfekcji zdaje sobie sprawę z tego, że klienci coraz częściej zwracają uwagę na tego rodzaju detale i chętniej sięgają po preparaty, które ładnie pachną. W związku z tym oferta płynów do czyszczenia powierzchni jest nieustannie poszerzana o kolejne produkty o coraz to bardziej interesujące zapachy. Wybór jest ogromny, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający konsumenci z łatwością znajdą wśród nich coś dla siebie.

Postaw na profesjonalne środki dezynfekujące od purequeen.pl

Jeśli chcesz mieć pewność, że antybakteryjny płyn do powierzchni, który ostatecznie wybierzesz, będzie pięknie pachniał, a przy tym spełniał surowe wymogi pod względem skuteczności działania, zdecyduj się na produkt od PureQuuen. To producent środków do dezynfekcji z wieloletnim doświadczeniem. W jego asortymencie znajdziesz bogaty wybór preparatów dezynfekujących o różnym przeznaczeniu. Szeroka gama różnorodnych zapachów, w jakiej są dostępne, ułatwia wybór takiego, który spełni Twoje oczekiwania. Używając go do regularnego sprzątania przestrzeni, w której przebywają Twoi goście, z pewnością wywrzesz na nich odpowiednio dobre wrażenie już przy pierwszej wizycie. Przekonaj się, jak pięknie mogą pachnieć pomieszczenia dzięki tym wyjątkowym produktom.