-20% na pierwsze zakupy
darmowa dostawa od 120 PLN
bezpieczne zakupy

Antywirusowy żel do rąk i płyny antybakteryjne

Skuteczne zabezpieczenie domu lub miejsca pracy przed bakteriami i wirusami wymaga zastosowania preparatów najwyższej jakości. Płyny, żele i spraye antybakteryjne do rąk PureQueen i Royal znakomicie służą temu celu. Charakteryzują się wysoką, potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami, skutecznością dezynfekcji. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania, dzięki właściwościom nawilżającym i pielęgnującym skórę. Wybór środków dezynfekujących PureQueen to gwarancja działania przynoszącego doskonałe rezultaty.

Płyn dezynfekujący do rąk o unikalnej formule

Każdy płyn antybakteryjny do dezynfekcji rąk, który znajduje się w bogatej ofercie firmy, ma kilka cech, czyniących go wyjątkowym na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Firma PureQueen stawia przede wszystkim na skuteczność i wygodę. Środki antybakteryjne tego producenta mają niesamowite zapachy, które wręcz zachęcać będą do częstszego ich stosowania. Proces dezynfekcji rąk staje się w ten sposób miłym doświadczeniem, dzięki któremu dłonie są oczyszczone i pachnące.

Odpowiednia pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, a każdy płyn, żel czy spray antybakteryjny do rąk PureQueen pozwala łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym. Preparaty charakteryzują się bowiem nie tylko działaniem biobójczym, ale też ochronnym. Ważną częścią formuły wypracowanej przez producenta są z tego względu składniki takie jak:

 • panthenol, który nawilża skórę i działa przeciwzapalnie,
 • gliceryna naturalna, która zatrzymuje wodę w naskórku,
 • ekstrakt z aloesu, łagodzący zaczerwienienia i podrażnienia.

Korzystanie z asortymentu firmy umożliwia zatem uzyskanie znacznie większych korzyści niż tylko efektu dezynfekującego. Antybakteryjny płyn do rąk z powodzeniem może bowiem zadbać również o odpowiednią pielęgnację skóry dłoni, która będzie dzięki temu odpowiednio zregenerowana.

Uniwersalny sposób stosowania żeli i sprayów PureQueen został wypracowany z troską o komfort użytkowania preparatu przez klienta. Formuła produktów charakteryzuje się z tego względu tym, że po użyciu nie pozostawia klejącej się warstwy na rękach, a na skórze bardzo łatwo rozprowadza się płyn, zapewniając również całkowicie skuteczną dezynfekcję już po 30 sekundach wcierania.

Skuteczne płyny i żele antybakteryjne

Kupując płyn do dezynfekcji rąk PureQueen, klient otrzymuje gwarancję działania przynoszącego rezultaty. Środki tego producenta są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów, o czym świadczą odpowiednie certyfikaty. Preparaty uzyskały bowiem pozwolenie Urzędu rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i biobójczych, które jest potwierdzeniem skuteczności w zakresie działania antywirusowego, antybakteryjnego i antygrzybicznego.

Odpowiednie certyfikaty pozwalają na stosowanie artykułów PureQueen we wszelkiego rodzaju placówkach medycznych. Żel, spray czy płyn dezynfekujący do rąk wyprodukowany przez firmę może być wykorzystywany w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich, w których używanie preparatów o uniwersalnym działaniu jest szczególnie ważne. Skuteczna ochrona skóry pacjentów i lekarzy przed bakteriami, grzybami czy wirusami jest możliwa dzięki tym środkom.

Wysokiej jakości profesjonalne spraye, żele czy płyny antybakteryjne dzięki przystępnej cenie sprawdzają się również w innych sytuacjach. Urzędy i biura, które odwiedza z reguły niezliczona ilość petentów, mogą dzięki nim odpowiednio zabezpieczyć odwiedzających przed szkodliwymi bakteriami czy wirusami. Ochrona tyczy się również koronawirusów, więc efekt dezynfekujący i biobójczy jest kompletny. Płyn chroni skórę przed wieloma patogenami.

Podręczny spray antybakteryjny do rąk

Klienci, którzy chcieliby mieć zawsze pod ręką preparat o działaniu dezynfekującym, bez problemu znajdą odpowiedni produkt w ofercie PureQueen. Najwyższej jakości antybakteryjny żel lub spray do rąk można bowiem zakupić w wygodnej, miniaturowej formie. Opakowanie tego typu zajmie niewiele miejsca w torebce, dzięki czemu płyn do dezynfekcji skóry będzie można łatwo wykorzystać w każdej sytuacji, nie obawiając się zupełnie o higienę lub bezpieczeństwo. Samo użycie jest przy tym bardzo intuicyjne – spray lub dozownik żelu działają w prosty sposób i umożliwiają bezproblemowe zaaplikowanie na skórę preparatu, który już po 30 sekundach aplikacji zapewni bezpieczną dezynfekcję.

Miniaturowe opakowanie płynu może przydać się również w warunkach domowych, w których środki o działaniu antybakteryjnym potrzebne są zazwyczaj doraźnie. Duży pojemnik żelu może się w takiej sytuacji okazać zwyczajnie nieporęczny i dlatego warto rozważyć lżejsze i wygodniejsze rozwiązanie w formie sprayu, z którego bez problemu skorzystają mieszkańcy domu lub nieoczekiwani goście.

Preparaty antybakteryjne do rąk PureQueen i Royal to znakomita propozycja dla osób, które chcą ochronić swoją skórę przed bakteriami, wirusami czy grzybami. Wygodna forma płynu, żelu lub sprayu pozwala na dostosowanie produktu do swoich potrzeb. PureQueen zapewnia certyfikowane działanie biobójcze wraz z wysoką jakością i przystępną ceną! Już dziś sprawdźcie Państwo, które środki Wam się przydadzą!

Sprawdź naszą ofertę:
Płyny antybakteryjne
płyny wirusobójcze do powierzchni

Sortowanie

 • Promocja
  Mydło pielęgnujące o działaniu antybakteryjnym 500 ml Zobacz produkt
  Mydło pielęgnujące o działaniu antybakteryjnym 310 ml
 • PromocjaNowość
  Antibacterial hand disinfection gel ELIXIR 60 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk ELIXIR ML 60 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk KWIAT KLEOPATRY ML 60 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk KWIAT KLEOPATRY ML 60 ml
 • Higieniczny spray do rąk BEZZAPACHOWY 33 ml (70% alkohol)
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk PASSION FRUIT 60 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk PASSION FRUIT 60 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk MALINOWE LOVE 60 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk MALINOWE LOVE 60 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk CITRUS FUSION 60 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk CITRUS FUSION 60 ml
 • Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk ROYAL ALOES ml 100 ml
 • Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk ROYAL BEZZAPACHOWY ml 100 ml
 • Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk ROYAL CANTALUPE ml 100 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk CONTRA BLACK OPIUM 60 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk CONTRA BLACK OPIUM 60 ml
 • Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk ALOES 33 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk 100 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk 210 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk 100 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk 100 ml
 • Nowość
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk 33 ml Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk 33 ml
 • Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk 210 ml