Informacje o nas

Polska firma PureQueen istnieje od 2008 roku. Od początku swojej działalności skupiła się na produkcji preparatów antybakteryjnych do rąk i dezynfekcji powierzchni. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość sprawiają, że nasze produkty są doceniane w branży medycznej.

Z dumą zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych antybakteryjnych płynów/żeli/środków do dezynfekcji powierzchni i kremów, specjalnie przeznaczonych do bardzo suchej skóry dłoni.

W bogatej ofercie producenta PureQueen znajdują się wysokojakościowe środki do dezynfekcji rąk i powierzchni. Wśród produktów przeznaczonych do dłoni dostępne są skuteczne płyny, żele, spraye oraz mydła. Asortyment uzupełnia również szeroka gama antybakteryjnych, antygrzybicznych i antywirusowych preparatów do czyszczenia powierzchni i przedmiotów.

Środki do dezynfekcji dla placówek medycznych i osób indywidualnych

Firma PureQueen jako doświadczony producent płynów do dezynfekcji dba o standard oferowanych wyrobów, które znajdują zastosowanie w warunkach domowych a także są z powodzeniem wykorzystywane w branży medycznej. Certyfikowane środki doskonale sprawdzają się m.in. w:

  • szpitalach,
  • centrach medycznych,
  • przychodniach,
  • placówkach pogotowia ratunkowego,
  • klinikach dentystycznych,
  • gabinetach lekarskich.

Oferta producenta skierowana jest do placówek publicznych i komercyjnych oraz osób prywatnych, które pragną zadbać o swoją higienę w każdych okolicznościach. Asortyment tworzą płyny do dezynfekcji w opakowaniach o standardowym litrażu, a także wyjątkowo małe i poręczne opakowania, które zawsze można mieć przy sobie, np. podczas lotu samolotem.

Doświadczony producent płynów do dezynfekcji – skuteczność potwierdzona certyfikatami

Walka z patogenami w środowisku szpitalnym, ale i w warunkach domowych wymaga zastosowania maksymalnie skutecznych produktów, spełniających normy bezpieczeństwa i tym samym gwarantujących osiągnięcie oczekiwanych efektów. Dlatego też producent płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni PureQueen oferuje jedynie sprawdzone środki, których efektywność jest potwierdzona testami laboratoryjnymi. Przyznane certyfikaty oraz pozwolenie wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Biobójczych są najlepszymi dowodami na skuteczność dystrybuowanych preparatów. A jest ona kompleksowa, ponieważ dostępne w atrakcyjnych cenach produkty tworzone zgodnie z najwyższymi standardami wykazują działanie antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe wobec wirusów osłonkowych sięgające nawet 99,9%. Środki do dezynfekcji bezpośrednio od producenta znajdują zastosowanie także walce z koronawirusem powodującym COVID-19.

Praktyczne i bezpieczne środki do dezynfekcji

Starannie skomponowany skład jest zarówno skuteczny, jak i maksymalnie bezpieczny dla czyszczonych powierzchni oraz otoczenia. Z kolei o wygodzie użytkowania decydują funkcjonalne opakowania, aplikatory i dozowniki, co zapewnia równomierne i szybkie rozprowadzanie płynów do dezynfekcji. Warto podkreślić, że te aspekty w warunkach szpitalnych mają duże znaczenie. Producent PureQueen zadbał także o wydajność preparatów i ich błyskawiczne działanie – proponowane środki rozprawiają się z patogenami już w ciągu 30 sekund.

Sprawdzone środki do dezynfekcji rąk

Obecni na rynku producenci płynów do dezynfekcji rąk oferują często preparaty z zawartością alkoholu słabej jakości, a to sprzyja powstawaniu zaczerwień i podrażnień oraz wysusza naskórek. Pod tym względem środki PureQueen istotnie się wyróżniają, ponieważ zawierają wiele składników wykazujących właściwości nawilżające i regeneracyjne. Odpowiedzialne za to są m.in. o pantenol, naturalna gliceryna czy rozmaite wyciągi roślinne, które przyspieszają procesy odbudowy naskórka, wyciszają stany zapalne i koją podrażnienia.

Jak więc widać, proponowane przez producenta płyny, żele czy spraye dezynfekujące mają wyjątkowo kompleksowe działanie. O ich jakości przesądza też komfort użytkowania – wiele produktów tego typu pozostawia na dłoniach lepką warstwę, tymczasem oferowane środki do dezynfekcji świetnie się wchłaniają i szybko wysychają, nie pozostawiając klejącej się warstwy na dłoniach.

Zapachowe środki do dezynfekcji – specjalna oferta dla kobiet

Firma Pure Queen jako producent sprzedaje wysokojakościowe artykuły dezynfekujące do rąk dla kobiet. Na czym polega ich wyjątkowość? Otóż każdy zapachowy preparat stworzono z myślą o wieloaspektowym działaniu i wszechstronności zastosowania. W efekcie w ofercie znajdują się nadzwyczaj skuteczne środki do dezynfekcji o zapachu aloesu, maliny, poziomki, wiśni w czekoladzie i wielu innych, które zapewniają skuteczność, bezpieczeństwo i łatwość użycia. Formulacje zawierają tylko bardzo wysokiej jakości zapachy bez alergenów należące do grupy zapachów perfumeryjnych, dzięki którym, oczyszczając dłonie, można otulić je urzekającym bukietem zapachów.

Środki do dezynfekcji PureQueen – dlaczego warto z nich korzystać?

Produkty marki PureQueen są dostępne w atrakcyjnych cenach i zapewniają najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami. Ponadto dzięki praktycznym opakowaniom i aplikatorom, gwarantują wygodę użytkowania. Niezwykle istotny jest kompleksowy charakter środków do dezynfekcji rąk, które zwalczają wszelkie groźne patogeny mogące powodować choroby, a jednocześnie mają właściwości pielęgnacyjne, co dla narażonej na wiele bodźców skóry dłoni ma niebagatelne znaczenie. W przypadku płynów przeznaczonych do powierzchni i przedmiotów również gwarantowana jest najwyższa skuteczność, która pozwala na bezpośredni kontakt z powierzchniami medycznymi bez obaw o przeniesienie bakterii czy wirusów. Zapraszamy do przetestowania naszych płynów do dezynfekcji rąk, które są w wielu wariantach zapachowych – również dla mężczyzn.