-20% na pierwsze zakupy
darmowa dostawa od 130 PLN
bezpieczne zakupy

Sortowanie

 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni SENSUAL 310 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 60 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni LAS AMAZONKI 310 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni Malinowe Love 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni Malinowe Love 60 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni NIEZAPOMINAJKA 100 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni NIEZAPOMINAJKA 100 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni HARMONY 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni HARMONY 60 ml
 • BIO spray do czyszczenia powierzchni 210 ml (0% alkoholu)
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 410 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 310 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 210 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 100 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni ALOES 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni ALOES 60 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 33 ml
 • Płyn do czyszczenia powierzchni POZIOMKA 250 ml (70% alkoholu)
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 250 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni LAS AMAZONKI 250 ml

Płyny antybakteryjne do dezynfekcji rąk od Pure Queen

Skuteczny, antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni to rodzaj produktu, przy którego wyborze należy stawiać przede wszystkim na jakość. Preparaty wirusobójcze od PureQueen to gwarancja działania przynoszącego rezultaty, potwierdzonego certyfikatami polskich instytucji kontrolujących jakość wyrobów biobójczych, a także bardzo przystępnej ceny produktów profesjonalnych. Mając do dyspozycji takie środki, można efektywnie walczyć z wirusami i bakteriami. Postaw na sprawdzone rozwiązania i bezpieczny skład – wybierz antybakteryjne płyny do dezynfekcji rąk Pure Queen!

Skuteczna dezynfekcja rąk – postaw na produkty Pure Queen!

Produkty dezynfekcyjne i antybakteryjne Pure Queen są opracowywane z myślą o wysokiej skuteczności i komforcie użytkowania. Właśnie z tego względu nasza firma dba o to, by płyn antybakteryjny do dezynfekcji rąk mógł być stosowany w sposób intuicyjny i praktyczny.

Nasze płyny antybakteryjne do dezynfekcji rąk są produkowane zgodnie ze sprawdzoną, wieloletnią formułą, która pozwala na skuteczną dezynfekcję rąk bez ryzyka występowania podrażnień oraz uczucia przesuszenia skóry. U nas możesz zamówić najskuteczniejsze płyny do dezynfekcji rąk o działaniu antybakteryjnym. W Pure Queen mamy własne laboratoria, dzięki czemu opracowujemy skuteczne formuły umożliwiające pozbycie się do 99,9%  bakterii.

Płyn antybakteryjny i wirusobójczy Pure Queen to gwarancja praktycznych rozwiązań, a także jakości i dostępności – cały proces produkcji odbywa się bowiem na terenie Polski. Rozważając zakup, można wybierać spośród kilku różnych propozycji zapachowych. Dezynfekcja rąk z produktami Pure Queen staje się czystą przyjemnością.

Miła dla zmysłów woń kwiatów czy liści skutecznie odświeży Twoje dłonie bez ryzyka uszkodzenia naskórka i występowania zaczerwienienia. Nasze płyny antybakteryjne do dezynfekcji rąk świetnie nadają się do użycia w domu, w pracy, a także zawsze wtedy, kiedy tylko potrzebujesz skutecznej dezynfekcji dłoni.

Najskuteczniejsze płyn do dezynfekcji rąk – postaw na sprawdzony i przebadany skład!

Każdy płyn antybakteryjny do dezynfekcji rąk Pure Queen jest wytwarzany z zachowaniem najwyższych standardów, które pozwoliły uzyskać firmie pozwolenie  na masową produkcję z Urzędu rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i biobójczych. 

Certyfikat tego typu zapewnia o działaniu antybakteryjnym, a także antywirusowym i antygrzybicznym. Gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, dzięki czemu preparaty mogą być z powodzeniem stosowane w placówkach medycznych. Skuteczna dezynfekcja powierzchni w szpitalach czy gabinetach lekarskich to ważne i odpowiedzialne zadanie, z którym produkty Pure Queen bardzo dobrze dają sobie radę. 

Nasze środki antybakteryjne do dezynfekcji dłoni przydają się również poza branżą medyczną. Płyny z naturalnym składem mogą się okazać nieocenione w urzędach i innych instytucjach publicznych, w których pojawia się codziennie bardzo dużo ludzi i w których zachodzi z tego względu potrzeba regularnej dezynfekcji rąk.

Nasze płyny antybakteryjne do dezynfekcji dłoni można wykorzystać także na siłowniach i w salonach SPA, gdzie z przyrządów do ćwiczeń i relaksu korzysta każdego dnia wiele osób. Płyny antybakteryjne i wirusobójcze do dezynfekcji rąk świetnie zwalczają bakterie, grzyby, a także znacząco ograniczają transmisję wszelkiego rodzaju wirusów, włącznie z koronawirusami.

Niezawodność, która zachwyca – postaw na płyny antybakteryjne do dezynfekcji dłoni Pure Queen!

Produktom Pure Queen zdecydowanie można zaufać, ponieważ charakteryzują się one doskonałym stopniem skuteczności. W warunkach laboratoryjnych potwierdziliśmy bowiem, że te preparaty zabijają bez najmniejszego problemu 99,9% wszelkiego rodzaju wirusów, grzybów i bakterii, czyniąc ręce całkowicie wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych mikroorganizmów.

Pure Queen to polska firma, która od 2008 roku zajmuje się wytwarzaniem antybakteryjnych i wirusobójczych płynów do dezynfekcji powierzchni. Powierzając jej produktom ochronę przed bakteriami, wirusami czy grzybami, otrzymują Państwo gwarancję działania. Środki tego przedsiębiorstwa znakomicie spełniają swoje zadanie, odkażając ręce w perfekcyjny sposób.

Postaw na sprawdzony skład, różnorodność gotowych produktów oraz piękne zapachy. Nasze płyny antybakteryjne do dezynfekcji rąk są wygodne w aplikacji oraz skuteczne. U nas masz gwarancję jakości i zadowolenia – oprócz oczyszczenia skóry rąk z bakterii, dodatkowo nawilżysz swoje dłonie, czyniąc je idealnie miękkimi.