-20% na pierwsze zakupy
darmowa dostawa od 130 PLN
bezpieczne zakupy

Sortowanie

 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni SENSUAL 310 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni LAS AMAZONKI 310 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 60 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni Malinowe Love 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni Malinowe Love 60 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni NIEZAPOMINAJKA 100 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni NIEZAPOMINAJKA 100 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni HARMONY 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni HARMONY 60 ml
 • BIO spray do czyszczenia powierzchni 210 ml (0% alkoholu)
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 410 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 310 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 210 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 100 ml
 • Nowość
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni ALOES 60 ml Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni ALOES 60 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni 33 ml
 • Płyn do czyszczenia powierzchni POZIOMKA 250 ml (70% alkoholu)
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 250 ml
 • Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni LAS AMAZONKI 250 ml

Płyn antybakteryjny, wirusobójczy do odkażania powierzchni

Skuteczny, antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni to rodzaj produktu, przy wyborze którego należy stawiać przede wszystkim na jakość. Preparaty wirusobójcze od PureQueen to gwarancja działania przynoszącego rezultaty, potwierdzonego certyfikatami polskich instytucji kontrolujących jakość wyrobów biobójczych, a także bardzo przystępnej ceny produktów profesjonalnych. Mając do dyspozycji takie środki, można efektywnie walczyć z wirusami i bakteriami.

Skuteczna dezynfekcja powierzchni

Produkty biobójcze PureQueen są opracowywane z myślą o wysokiej skuteczności i komforcie użytkowania. Właśnie z tego względu firma dba o to, by płyn antybakteryjny do dezynfekcji powierzchni mógł być stosowany w sposób intuicyjny i praktyczny. Środek zaczyna działać dosłownie po chwili, a następnie można go po prostu zetrzeć. Dzięki temu nie trzeba spłukiwać go wodą, co mogłoby niepotrzebnie wydłużać proces odkażania.

Spryskiwacz jest zaprojektowany tak, by wybraną powierzchnię dało się pokryć substancją możliwie najbardziej precyzyjnie i przeprowadzić dokładną dezynfekcję. Jest on również zaopatrzony w prostą blokadę, dzięki której zabezpiecza butelkę przed przypadkowym rozlaniem się płynu. Płyn antybakteryjny i wirusobójczy PureQueen to gwarancja praktycznych rozwiązań, a także jakości i dostępności – cały proces produkcji odbywa się bowiem na terenie Polski.

Rozważając zakup, można wybierać spośród kilku różnych propozycji zapachowych. Dezynfekcja powierzchni staje się dzięki temu nie tylko obowiązkiem, ale też przyjemnością. Miła dla zmysłów woń kwiatów czy liści skutecznie odświeży powietrze w pomieszczeniu i pozwoli wrócić do obowiązków zawodowych ze znacznie większym zapałem. Sam preparat nadal charakteryzować będzie się oczywiście znakomitym działaniem antybakteryjnym i wirusobójczym. Zapach przez długi czas będzie utrzymywać się w pomieszczeniu.

Najskuteczniejszy płyn do dezynfekcji

Każdy płyn wirusobójczy do powierzchni PureQueen jest wytwarzany z zachowaniem najwyższych standardów, które pozwoliły uzyskać firmie pozwolenie  na masową produkcję z Urzędu rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i biobójczych. Certyfikat tego typu zapewnia o działaniu antybakteryjnym, a także antywirusowym i antygrzybicznym. Gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, dzięki czemu preparaty mogą być z powodzeniem stosowane w placówkach medycznych.

Skuteczna dezynfekcja powierzchni w szpitalach czy gabinetach lekarskich to ważne i odpowiedzialne zadanie, z którym produkty PureQueen bardzo dobrze dają sobie radę. Płyny antybakteryjne i wirusobójcze można bardzo łatwo zaaplikować w wybranym miejscu. Sprawdzą się przy odkażaniu łóżek zabiegowych czy innego rodzaju powierzchni. Działanie biobójcze osiąga skuteczność już w 30 sekund od aplikacji, więc preparaty tego typu można śmiało stosować również w nagłych wypadkach, w których niezbędna jest szybka dezynfekcja całego otoczenia. Środki pozwalają na usprawnienie i zoptymalizowanie czasu pracy w placówce medycznej, by personel mógł skupić się przede wszystkim na ratowaniu zdrowia i życia pacjentów, a działania odkażające były możliwe do wykonania w jak najkrótszym czasie.

Środki antybakteryjne przydają się również poza branżą medyczną. Płyny wirusobójcze mogą się okazać nieocenione w urzędach i innych instytucjach publicznych, w których pojawia się codziennie bardzo dużo ludzi i w których zachodzi z tego względu potrzeba regularnej dezynfekcji powierzchni. Można je wykorzystać także na siłowniach i w salonach SPA, gdzie z przyrządów do ćwiczeń i relaksu korzysta każdego dnia wiele osób. Ławeczki do ćwiczeń czy wanny z hydromasażem oczyszcza się w łatwy i szybki sposób – po spryskaniu i odczekaniu 30 sekund, substancję wystarczy wytrzeć i następnie można z nich dalej korzystać. Płyny antybakteryjne i wirusobójcze do dezynfekcji świetnie zwalczają bakterie, grzyby, a także znacząco ograniczają transmisję wszelkiego rodzaju wirusów, włącznie z koronawirusami, więc metodyczne odkażanie często użytkowanych miejsc jest bardzo ważne.

Niezawodny płyn o działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym

W dobie pandemii koronawirusa zapotrzebowanie na płyny o działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym zauważalnie wzrosło. Szkodliwe mikroorganizmy z łatwością utrzymują się na zaniedbywanych powierzchniach, wobec czego potrzeba częstej dezynfekcji jest obecnie ogromna. Produktom PureQueen zdecydowanie można zaufać, ponieważ charakteryzują się one doskonałym stopniem skuteczności. W warunkach laboratoryjnych potwierdzono bowiem, że te preparaty zabijają bez najmniejszego problemu 99,9% wszelkiego rodzaju wirusów, grzybów i bakterii, czyniąc powierzchnię całkowicie wolną od wszelkiego rodzaju szkodliwych mikroorganizmów.

PureQueen to polska firma, która od 2008 roku zajmuje się wytwarzaniem antybakteryjnych i wirusobójczych płynów do dezynfekcji powierzchni. Powierzając jej produktom ochronę przed bakteriami, wirusami czy grzybami, otrzymują Państwo gwarancję działania. Środki tego przedsiębiorstwa znakomicie spełniają swoje zadanie, odkażając pomieszczenie i dodatkowo odświeżając w nich powietrze dzięki szerokiej gamie perfumeryjnych zapachów.

Sprawdź naszą ofertę:
Płyny antybakteryjne
płyny antybakteryjne do rąk