-20% na pierwsze zakupy
darmowa dostawa od 130 PLN
bezpieczne zakupy

Sortowanie

 • Nawilżane chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji rąk (12 saszetek)
 • Promocja
  Nawilżane chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji rąk (8 saszetek) Zobacz produkt
  Nawilżane chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji rąk (8 saszetek)
 • STAND_ Nawilżane chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji rąk (15 saszetek)
 • Nowość
  Nawilżone chusteczki do rąk Aloes z płynem antybakteryjnym (tylko hurt) Zobacz produkt
  Nawilżone chusteczki do rąk Aloes z płynem antybakteryjnym (tylko hurt)

Chusteczki nawilżane

Utrzymanie wysokiego poziomu higieny osobistej oraz czystości rąk to w dzisiejszych czasach podstawa. Jeśli chcesz ochronić się przed oddziaływaniem bakterii, wirusów i zanieczyszczeń, koniecznie zainwestuj w chusteczki nawilżane dostępne w naszej ofercie. Gwarantujemy skuteczność i wydajność działania. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz wysokiej klasy chusteczki nawilżane od Pure Queen.

Dlaczego warto zdecydować się na chusteczki nawilżane od Pure Queen?

Nasza firma działa już od wielu lat, dzięki czemu opracowaliśmy idealne receptury naszych produktów kosmetycznych. W ofercie mamy też chusteczki nawilżane, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz perfekcyjnym (bezpiecznym) składem. Kilka cech wyróżniających nasze produkty w postaci chusteczek nawilżanych do dezynfekcji to:

 • dezynfekcja nawet w 30 sekund,
 • możliwość zastosowania w domach i szpitalach,
 • wysoka zawartość panthenolu i gliceryny,
 • skuteczność potwierdzona badaniami laboratoryjnymi.

Stosując nasze chusteczki nawilżane, zyskujesz możliwość oczyszczenia swoich rąk z wszelkich wirusów i bakterii. Proponujemy je każdemu, kto chce utrzymać maksimum bezpieczeństwa podczas przebywania w obszarach medycznych, użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest idealna czystość.

Chusteczki nawilżane Pure Queen to połączenie skuteczności wraz z wysokiej jakości zapachami, które nie zawierają alergenów. Gotowy produkt pięknie pachnie podczas użycia, a więc powonienie składników dezynfekujących jest praktycznie niewyczuwalne. To produkt w 100% bezpieczny dla skóry, a dzięki zawartości panthenolu i gliceryny doskonale nawilża skórę i przyśpiesza regenerację naskórka.

Wydajne i bezpieczne – najlepsze chusteczki antybakteryjne od Pure Queen!

Chusteczki nawilżane dostępne w sprzedaży są w 100% bezpieczne, skuteczne oraz nie wysychają po czasie. Kupując jedno opakowanie chusteczek nawilżanych antybakteryjnych, masz pewność, że te zachowają swoją zdatność do użycia nawet przez 3 lata. To dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki foliowej chusteczki samoczynnie nie wysychają.

Zdecyduj się na zakup tych wyjątkowych chusteczek, jeśli chcesz zyskać gwarancję jakości i niezawodność stosowania w każdej sytuacji. W Pure Queen zadbaliśmy o to, aby zastosować chusteczkach dezynfekcyjnych unikalną formułę. Dzięki temu nie tylko zwalczasz bakterie i wirusy, ale jednocześnie nawilżasz i pielęgnujesz swoje dłonie podczas każdego użycia chusteczek.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą chusteczek antybakteryjnych. Możesz je zamówić jako klient indywidualny lub firma. Proponujemy też chusteczki nawilżane z aloesem, które nie tylko świetnie oczyszczają, ale także pięknie pachną aloesem.

Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym Pure Queen i postaw na jakość. Gwarantujemy, że nie pożałujesz, a dzięki chusteczkom nawilżanym zawsze będziesz mieć przy sobie poręczny  produkt do dezynfekcji.