-20% na pierwsze zakupy
darmowa dostawa PLN 100
bezpieczne zakupy

Płyny i żele antybakteryjne, dezynfekcyjne

Dostępny w naszej ofercie płyn dezynfekcyjny i żel antybakteryjny to wykazujące się dużą skutecznością kosmetyki chroniące przed rozprzestrzenianiem się wirusów, grzybów i innych patogenów, ale jednocześnie dbające o kondycję skóry poprzez nawilżenie i regenerację. Charakteryzują je konkurencyjne ceny i duża dostępność. Dbamy także o aspekt wizualny opakowań oraz o łatwość użytkowania: precyzyjny dozownik pozwala na bezproblemową aplikację. Znajdziesz u nas żele i płyny antybakteryjne nadające się do odkażania powierzchni oraz dłoni, a także takie, które mogą pełnić obie te funkcje.

Płyny antybakteryjne do powierzchni

Te charakteryzujące się dużą skutecznością płyny dezynfekcyjne znacząco pogarszają bakteriom, wirusom i innym patogenom warunki do rozwoju. Zawdzięczają to specjalnie przygotowanemu składowi o potwierdzonej skuteczności. Wykorzystuje się je do odkażania często używanych przestrzeni, takich jak toalety czy kuchnia, ale także przedmiotów codziennego użytku, w rodzaju telefonu albo kart płatniczych, noszących na sobie wiele drobnoustrojów, z jakich nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Preparaty dezynfekcyjne dbają nie tylko o czystość, ale także uczucie świeżości w pomieszczeniu, w jakim je zastosowano. Wszystko dzięki zapachowym dodatkom, długo oddającym przyjemny zapach perfumeryjny.

Płyny antybakteryjne do powierzchni są bardzo łatwe w obsłudze, wystarczy spryskać nimi czyszczone miejsce i po chwili wytrzeć, bez konieczności spłukiwania wodą. Aplikator wyposażono w precyzyjny dozownik, który zabezpiecza przed przypadkowym użyciem.

Środki dezynfekcyjne idealnie nadają się nie tylko do użytku domowego, ale także dla placówek medycznych, szpitali i zakładów pracy, gdzie zapobiegają zakażeniom, chroniąc tym samym osoby o obniżonej odporności.

Żele antybakteryjne do rąk

Dłonie to część ciała mająca kontakt z różnymi powierzchniami, na których mogą występować patogeny, więc często przechodzi na nie duża ilość drobnoustrojów. Wiele z nich stanowi zagrożenie dla organizmu, warto więc zwalczać je, zanim wywołają infekcję. Najłatwiej zrobić to za pomocą żelu lub płynu dezynfekcyjnego. Wysoka skuteczność preparatów zawdzięczana jest wielokrotnie rektyfikowanemu alkoholowi, dzięki czemu nie zostawia charakterystycznej woni, ale zachowuje swoje biobójcze właściwości.

W ofercie można znaleźć także delikatny dla dłoni żel antybakteryjny bez dodatku etanolu. Swoje działanie zawdzięcza naturalnym ekstraktom z szałwii lekarskiej i aloesu.

Mydło, żel lub płyn dezynfekcyjny do rąk to łagodne produkty, które nie tylko pomagają pozbyć się patogenów, ale także dbają o skórę. Bogactwo naturalnych składników pielęgnuje naskórek, nawilżając go i zapobiegając wrażeniu ściągnięcia i suchości. Kosmetyki z dodatkiem gliceryny wykazują działanie ujędrniające, przeciwdziałając powstawaniu zmarszczek i regenerując mikrouszkodzenia. Szybko się wchłaniają, nie pozostawiając po sobie tłustej warstwy.

Żel antybakteryjny z dodatkiem rumianku pomaga także przy podrażnieniach i stanach zapalnych. Łagodzi uczucie świądu, a także przyśpiesza gojenie.

Produkty dezynfekcyjne do zamówienia online

Jesteśmy polskim producentem, oferującym żel i płyn antybakteryjny do nabycia zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Zaopatrujemy firmy, szpitale i placówki medyczne. Opracowane przez nas formuły specyfików zostały przetestowane i sprawdzone pod względem skuteczności.

Dodatkowe informacje o produktach dezynfekcyjnych i antybakteryjnych można uzyskać kontaktując się z nami bezpośrednio za pomocą telefonu lub e-maila. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią dokładną specyfikację preparatów. Zapraszamy także do sprawdzenia obowiązujących w sklepie promocji!

Sortowanie

 • Nowość
  Zobacz produkt
  ROYAL antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk ALOES 310 ml
 • Mydło pielęgnujące o działaniu antybakteryjnym 500 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  ROYAL antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk ALOES 420 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  ROYAL antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk CANTALUPE 100 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  ROYAL antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk ALOES 100 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  ROYAL antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk BEZZAPACHOWY 100 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni LAS AMAZONKI 250 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  Bakteriobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni KWIAT KLEOPATRY 250 ml
 • PromocjaNowość
  Zobacz produkt
  Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk SENSUAL 60 ml
 • Higieniczny żel do rąk MALINA 60 ml (70% alkoholu)
 • Higieniczny żel do rąk BEZZAPACHOWY 60 ml (70% alkohol)
 • Płyn do czyszczenia powierzchni ZIELONA HERBATA 250 ml (70% alkocholu)
 • Płyn do czyszczenia powierzchni POZIOMKA 250 ml (70% alkohol)
 • Nowość
  Zobacz produkt
  Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk SENSUAL 33 ml
 • Nowość
  Zobacz produkt
  ROYAL antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk CANTALUPE 100 ml
 • Higieniczny spray do rąk BEZZAPACHOWY 33 ml (70% alkohol)