-20% on first purchases
free delivery PLN 100
safe shopping
-20% discount on first purchases
* for purchases over PLN 100

 

Effective virucidal products:

  • – eliminates CORONAVIRUS
    – certified products
    – with moisturizing substances

 

100% PROTECTION
virucidal properties
(including CORONOVIRUSES)
bactericidal
fungicidal
100% effective
in the hospital, at home
or at work
100% SAFE
certified
PERFUMERY
FRAGRANCES
RECYCLED
BOTTLES

Producent środków dezynfekujących

Firma PureQueen jest doświadczonym producentem płynów i żeli antybakteryjnych, które są bardzo chętnie wykorzystywane w wielu różnych branżach na czele z medyczną. Środki do dezynfekcji, którymi dysponuje sklep, produkuje się z zachowaniem najwyższych standardów, a skuteczność działania dezynfekującego potwierdzają odpowiednie certyfikaty i badania. Posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów biobójczych - od 2008 roku niestrudzenie działamy na rzecz ochrony naszych przed wirusami i bakteriami.

ANTIBACTERIAL for hands
ANTIBACTERIAL to surfaces
HAND CARE
MINI PRODUCTS for handbags / on the go
sale
PromocjaNowość
Antibacterial hand disinfection gel SENSUAL 60 ml

Środki do dezynfekcji najwyższej jakości

Jako producent środków dezynfekujących PureQueen stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Preparaty tej marki charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową na rynku formulacją, która zawiera wysokie stężenia substancji nawilżających i pielęgnujących. Dzięki temu użycie naszych płynów i żeli antybakteryjnych skutkuje zachowaniem świeżych i gładkich dłoni, zaś na skórze nie pozostaje warstwa dokuczliwej, klejącej się substancji. Ten unikalny atut produktów udało się przy tym osiągnąć bez kompromisów na polu skuteczności – każdy płyn lub żel do dezynfekcji doskonale spełnia swoje działanie biobójcze, charakteryzując się również cechami nawilżającymi i pielęgnującymi.

Jakość produktów producenta łączy się z wysokim komfortem ich użytkowania. Środki do dezynfekcji firmy PureQueen nie tylko gwarantują skuteczne działanie antybakteryjne i antywirusowe już po 30 sekundach, ale zapewniają również odpowiednią pielęgnację i nawilżenie dłoni. Efekt ten producentowi udało się osiągnąć dzięki wysokiemu stężeniu panthenolu i gliceryny naturalnej, dzięki którym środki charakteryzują się bardzo mocnym działaniem nawilżającym, działając przy tym przeciwzapalnie i przyśpieszając regenerację naskórka.

Korzystając zatem z płynów i żeli dezynfekujących, klient oczyści swoje dłonie z bakterii i dodatkowo je odświeży. Z troski o komfort użytkowania firma zadbała również o to, by produkty antybakteryjne zawierały wysokie stężenie ekstraktu z aloesu, który także ma właściwości przeciwzapalne, a oprócz tego łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Wspomnieć należy koniecznie o bardzo wysokiej jakości zapachach (w większości stosowanych w obszarze perfumeryjnym), którymi cechują się wszystkie oferowane środki. Dzięki temu skuteczna dezynfekcja staje się nie tylko obowiązkiem, ale też po prostu przyjemnym dla zmysłów doświadczeniem.

PureQueen are specialized antibacterial products that are authorized by the Office for Registration of Medicinal Products, Medical Devices and Biocidal Products to trade in biocidal products.
This means that our gels, hand lotions as well as disinfecting surface liquids have proven bactericidal, fungicidal and virucidal properties.
PureQueen products are well known in the medical field, where they have been successively distributed since 2015.
Despite the high concentrations of caring substances, our specially developed formula prevents the hands from sticking after use, as is the case with most other antibacterial products.
In PureQueen products, we use perfumery fragrances, which makes the necessity to use antiviral agents a pleasure in the case of our products.
Our product range includes many mini-products that are so much needed when traveling. There are antibacterial lotions and hand gels in a capacity of 33 ml or 60 ml.
The PureQueen laboratory has also developed hand care products - especially for doctors who often have to use disinfectants.
Our product packaging is recyclable. PureQueen is an active participant in the BDO program, supporting the packaging economy.
PureQueen products are primarily a Polish family company. Specialist knowledge, experience and years of practice contribute to the creation of the highest quality products.

Żele i płyny antybakteryjne – skuteczne w każdych warunkach

PureQueen to niezawodny producent płynu do dezynfekcji. Jego produkty sprawdzają się doskonale w wielu różnych branżach. Certyfikowana skuteczność bakterio- i wirusobójcza wpływa na to, że środki produkowane przez firmę są z powodzeniem użytkowane przez instytucje z obszaru medycznego. Szybkie działanie dezynfekujące pozwala na sprawne oczyszczenie dłoni lub dowolnych powierzchni, dzięki czemu lekarz może skupić się w pełni na ratowaniu zdrowia pacjenta.

Popularne płyny i żele antybakteryjne od PureQueen używane są również w wielu innych okolicznościach. Środki tego typu znakomicie wykazują się na przykład w miejscach użyteczności publicznej, przez które codziennie przewija się mnóstwo ludzi. Codzienna praca biura staje się dzięki nim znacznie bezpieczniejsza i spokojniejsza. Szerokie zastosowanie znajdują one również w przemyśle – proces produkcji wymaga niejednokrotnie bardzo sterylnych warunków, które każdy płyn czy żel PureQueen jest w stanie zapewnić.

Skuteczne środki o działaniu antybakteryjnym mogą być wykorzystywane również w warunkach domowych. Wielkim atutem producenta jest specjalna linia produktów, zaprojektowana z myślą o indywidualnym użytkowaniu. Płyny i żele tego typu charakteryzują się zmniejszoną objętością, wynoszącą 33 lub 60 ml. Niewielkie opakowania zmieszczą się w torebce bez najmniejszego problemu, a środek antybakteryjny można wygodnie zaaplikować za pomocą dozownika lub sprayu. To kolejne z rozwiązań, którym PureQueen udowadnia, że na pierwszym miejscu stawia zawsze komfort użytkowania produktu przez klienta.

Najnowsze artykuły

The Polish company PureQueen has existed since 2008. From the beginning of its activity, it has focused on the production of antibacterial preparations for hands and surface disinfection. Many years of experience and the highest quality make our products appreciated in the medical industry.

We are proud to invite you to familiarize yourself with the offer of our antibacterial liquids / gels / surface disinfectants and creams, specially designed for very dry hand skin.

Płyny do dezynfekcji o działaniu bakterio- i wirusobójczym

PureQueen to producent żelu antybakteryjnego, który charakteryzuje się bardzo wszechstronnym działaniem. Eliminowanie bakterii to zaledwie część z jego zastosowań. Środki producenta znakomicie sprawdzają się bowiem w przeciwdziałaniu grzybom, a także wszelkiego rodzaju wirusom. Zaledwie 30 sekund dokładnej aplikacji pozwala na oczyszczenie dłoni w stopniu całkowitym i uzyskanie gwarancji, że stały się one zupełnie wolne od patogenów.

Skorzystanie z bogatej oferty PureQueen daje Państwu możliwość zaopatrzenia się w najwyższej jakości płyny i żele o działaniu antybakteryjnym, które charakteryzują się wysoką skutecznością i komfortem użytkowania. Niezawodne środki pozwalają na szybką i dokładną dezynfekcję dłoni czy powierzchni wszelkiego rodzaju. Producent na pierwszym miejscu stawia wygodę klienta, wobec czego zastosował formułę, która charakteryzuje się również przyjemnym zapachem i działaniem nawilżającym. Zakup płynów lub żeli antybakteryjnych PureQueen to skuteczna ochrona przed bakteriami i wirusami!