-20% na pierwsze zakupy
darmowa dostawa PLN 100
bezpieczne zakupy
-20% rabatu na pierwsze zakupy
* dla zakupów powyżej 100 PLN

 

Skuteczne produkty wirusobójcze:

  • – likwiduje KORONAWIRUSY
    – certyfikowane produkty
    – z substancjami nawilżającymi
100% OCHRONY
właściwości wirusobójcze
(w tym na KORONOWIRUSY)
bakteriobójcze
grzybobójcze
100% SKUTECZNE
w szpitalu, domu
czy w pracy
100% BEZPIECZNE
certyfikowane
PERFUMERYJNE
ZAPACHY
BUTELKI
RECYKLINGOWANE

Producent środków dezynfekujących

KATEGORIE
ANTYBAKTERYJNE do rąk
ANTYBAKTERYJNE do powierzchni
PIELĘGNACJA dłoni
MINI PRODUKTY do torebki / w podróży
Promocje
PromocjaNowość
Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk SENSUAL 60 ml
PureQueen to specjalistyczne produkty antybakteryjne posiadające pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na obrót produktami biobójczymi.
Oznacza to, iż nasze żele, płyny do rąk a także dezynfekujące płyny do powierzchni wykazują potwierdzone działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
Produkty PureQueen są dobrze znane w obszarze medycznym, gdzie od 2015 roku sukcesywnie były dystrybuowane.
Pomimo wysokich stężeń substancji pielęgnujących, nasza specjalnie opracowana formuła sprawia, iż dłonie po użyciu nie kleją się, jak to jest w przypadku większości innych produktów antybakteryjnych.
W produktach PureQueen wykorzystujemy perfumeryjne zapachy, dzięki czemu konieczność używania środków antywirusowych jest w przypadku naszych produktów wręcz przyjemnością.
W gamie naszych produktów znajduje się dużo miniproduktów, tak bardzo potrzebnych w podróży. Dostępne są antybakteryjne płyny i żele do rąk o pojemności 33 ml lub 60 ml.
Laboratorium PureQueen również opracowało produkty do pielęgnacji dłoni – w szczególności dla lekarzy, którzy często muszą używać środków dezynfekujących.
Opakowania naszych produktów nadają się do recyklingu. Firma PureQueen jest aktywnym uczestnikiem programu BDO, wpierającym gospodarkę opakowaniami.
Produkty PureQueen to przede wszystkim polska rodzinna firma. Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i lata praktyki przyczyniają się do tworzenia produktów najwyższej jakości.
Najnowsze artykuły

Polska firma PureQueen istnieje od 2008 roku. Od początku swojej działalności skupiła się na produkcji preparatów antybakteryjnych do rąk i dezynfekcji powierzchni. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość sprawiają, że nasze produkty są doceniane w branży medycznej.

Z dumą zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych antybakteryjnych płynów/żeli/środków do dezynfekcji powierzchni i kremów, specjalnie przeznaczonych do bardzo suchej skóry dłoni.