Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
18 kwietnia 2015
zaschła plama
Autor: http://probeczkomania.bloog.pl

DOM
PUREE QUEEN
14. 02.2015  |  19:40

Witajcie w ten piękny walentynkowe weekend. Dziś chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat odplamiacza kieszonkowego PURE QUEEN.

DSC_0116.jpg

Skutecznie usuwa świeże palmy po napojach i jedzeniu. Niezastąpiony w przypadku niespodziewanego poplamienia się podczas spożywania posiłków, bez potrzeby użycia wody. Nieoceniony na przyjęciach, w pracy, podroży i samochodzie. Szybko i łatwo usuniesz krepującą Ciebie plamę.

Użycie kieszonkowego odplamiacza jest bardzo proste i trwa kilka sekund. Aby użyć odplamiacza: Usuń nadmiar plamy poprzez wytarcie jej papierowym ręcznikiem lub wilgotną ściereczką Nanieś płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza Lekko pocieraj tkaninę końcówką w obrębie plamy. Jeżeli to konieczne uwolnij więcej cieczy i kontynuuj delikatne pocieranie tkaniny.
Lekki, mały i podręczny zawsze powinien znajdować się w Twojej torebce.

DSC_0117.jpg

DSC_0119.jpg

DSC_0016.jpg

MOJA OPINIA:

Jest to mały odplamiacz kieszonkowy. Możemy go użyć wszędzie gdyż jest bardzo poręczny. Zmieści się czy do jeansów czy do torebki. Kiedy spotka nas przykra niespodzianka w postaci plamy. Wystarczy plamę wytrzeć delikatnie chusteczką a następnie przycisnąć odplamiacz w miejscu plamy i delikatnie uwolnić płyn. Pozostawić na plamie i gotowe. Plamy się pozbędziemy ekspresowo. Ja natomiast użyłam odplamiacza na już wyschłą plamę i z nią również się uporał. Polecam świetne rozwiązanie na wyjście.

DSC_0015.jpg
DSC_0018.jpg
DSC_0020.jpg

Źródło: http://probeczkomania.bloog.pl/id,345904806,title,PUREE-QUEEN,index.html?smoybbtticaid=614b60

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "