Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
17 kwietnia 2015
„Ta niepozorna rzecz- wiele może…”
Autor: http://super-sparkle.blogspot.com/

Mały- ale silny :)

Hej :)

Co u was? Dziś pogoda jest cudowna- w takie dni, aż żal siedzieć w domu :) Załatwiłam wszystkie ważne sprawy na mieście, byłam na zakupach, spotkałam się ze znajomymi- to był udany dzień.

Chciałam opowiedzieć o pewnym maleństwie, które wiele razy uratowało mnie z opresji. Nie wiem jak wy, ale ja mam ogromny talent do przyciągania plam... :/ Moja przyjaciółka z pewnością by to potwierdziła :P Ja nawet czasami nie ogarniam jak to się dzieje... Słuchajcie- prawdziwa historia- wyszłam z domu i szłam po moją przyjaciółkę (szłyśmy do szkoły). Wyszłam czyściutka, plecak na plecach, absolutnie nic nie miałam w dłoniach - idę. Do mojej przyjaciółki miałam jakieś 10 minut drogi. Kiedy już do niej doszłam, to okazało się, że jestem ubrudzona na rękawach i to do tego mazakami. Jakim cudem? Nie wiem, ja nawet mazaków nie miałam :P Widzicie, taki właśnie mam talent :D

No, ale przejdźmy do konkretów. Oto wynalazek, o którym wspominałam. Mały, ale silny odplamiacz kieszonkowy Pure QueenTa niepozorna rzecz- wiele może :) U mnie ten kieszonkowy odplamiacz sprawdził się w 100%.
Ja mam go zawsze przy sobie. Jest malutki, więc zajmuje niewiele miejsca ( w i tak po brzegi wypakowanej torbie).Użycie odplamiacza jest wręcz dziecinnie proste. Żadnej filozofii nie trzeba. Wszystko mamy jasno i przejrzyście wytłumaczone na kartoniku. Ja już z wieloma odplamiaczami miałam do czynienia- większość z nich nie pachniała zachęcająco. Ten jest bezzapachowy :)Pisak jest bardzo wygodny w użyciu i mimo niewielkiego rozmiaru- jest całkiem wydajny.Działa świetnie, radzi sobie z wieloma plamami. Nie odbarwił mi ubrań.Płyn, który usuwa plamy dość szybko wysycha- także nie musicie się martwić, że jak już poradziliście sobie z brudną plamą na ubraniu, to teraz przez nie wiadomo ile będziecie miały mokre miejsca na ciuszkach.

Ja z tego pisaka jestem bardzo zadowolona. Sama zaopatrzyłam się już w kolejne sztuki tego wynalazku :) Odplamiacz nie jest drogi, a myślę, że wato mieć go przy sobie w awaryjnej sytuacji :)

Źródło: http://super-sparkle.blogspot.com/2014/03/may-ale-silny.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "