Recenzje
18 kwietnia 2015
stara, żółta plama po guziku
Autor: http://jzabawa11.blogspot.com

piątek, 29 sierpnia 2014
Kieszonkowego odplamiacza Pure Queen

W związku ze współpracą z Pure Oueen miałam okazje testować kieszonkowy odplamiacz. Nie tylko dla mnie ale dla moich znajomych okazał się hitem. Po pierwsze dzięki swojej wielkości można go zabrać wszędzie, mieści się nawet w najmniejszej torebce. Wspaniały wynalazek dla kobiet tak roztrzepanych jak ja ale poleciłabym go również wszystkim kobieta mającym małe dzieci.

Odplamiacz w moim przypadku przeżył już wiele. Zaczęło się od plamy po lodach, z którą poradził sobie świetnie. Do jego użycia nie potrzeba wody! Wystarczy tylko przycisnąć tak jak długopis ten odplamiacz i chwilę pocierać. Podobny efekt był w przypadku herbaty. Radzi sobie szybko i nie pozostawia zacieków. Troszkę gorzej sprawdza się przy tłustych plamach, wtedy trzeba uwolnić większą ilość cieczy i intensywnie pocierać. Ale co ważne nie trzeba od razu prać i przebierać się.

Ostatnio przetestowałam go na zaschniętych i starych plamach. Odplamiacz sobie z większością nich poradził. Jeżeli chodzi o białe rzeczy to nie posłuchałam trochę producenta. Na spodenkach miałam starą plamkę od guzika, lekko żółtą ale na bieli się wyróżniała. Nasączyłam ją odplamiaczem i pocierałam, niestety plama była bardzo stara i odplamiacz usunął ją w jakiś 50%. Wtedy nasączyłam ją jeszcze raz odplamiaczem i wystawiłam na słońce. Plam zniknęła! A z materiałem nic się nie wydarzyło.

W pełni mogę polecić każdemu ten odplamiacz, prędzej czy później i tak radzi sobie z plamami i można go mieć zawsze pod ręką.
http://www.purequeen.pl/

Odplamiacz do kupienia jest w Super-Pharm i wybranych stacja Orlen.

  Źródło: http://jzabawa11.blogspot.com/2014/08/kieszonkowego-odplamiacza-pure-queen.html?showComment=1409522556931#c7106220137769193424  

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "