Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
11 stycznia 2015
Plama po winie
Autor: http://www.zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com

Kieszonkowy odplamiacz Pure Queen

Jakiś czas temu do przetestowania otrzymałam odplamiacz kieszonkowy firmy Pure Queen. Ostatnio dwukrotnie miałam okazje sprawdzić jego działanie. Jesteście ciekawi, czy odplamiacz poradził sobie z zabrudzeniami?
Od producenta: Kieszonkowy odplamiacz, który pomaga w usunięciu świeżych plam po jedzeniu i piciu - gdziekolwiek jesteś. Niezastąpiony w przypadku niespodziewanego poplamienia się podczas spożywania posiłków. Lekki, mały i podręczny zawsze powinien znajdować się w Twojej torebce. Jak użyć odplamiacza? 1. Usuń nadmiar plamy poprzez wytarcie jej papierowym ręcznikiem lub wilgotną ściereczką 2. Nanieś płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza 3. Lekko pocieraj tkaninę końcówką w obrębie plamy. Jeżeli to konieczne uwolnij więcej cieczy i kontynuuj delikatne pocieranie tkaniny. Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pocierać końcówką o materiał, tak aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką, tak aby nadmiar płynu w nią wsiąkł. W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy - w zależności od uciążliwości plamy. Efekty należy oceniać po wyschnięciu plamy. Odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz również ze starymi. Skutecznie radzi sobie z plamami, np. po czekoladzie, kawie, herbacie, ketchupie... itp, które nie zawierają tłuszczu. W przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 5-10 % widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) - jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc jak nie mamy możliwości zmiany ubrania. Odplamiacz nie usuwa plam z krwi, atramentu i tłuszczu. Produkt dotępny w Super-Pharm lub na stacjach Orlen Cena: ok. 18zł Moja opinia: Uważam, że odplamiacz jest świetnym gadżetem, który powinien się znaleźć w torebce każdej kobiety. Zajmuje niewiele więcej miejsca niż szminka, jest lekki i poręczny. Co najważniejsze, świetnie radzi sobie z usuwaniem plam w szybki sposób i bez użycia wody. A oto efekty: Jakaś stara plama na bluzce (w rzeczywistości bardziej widoczna):
Po kilku minutach...
Plama po winie: Przed:
Po:
Jak widać odplamiacz świetnie radzi sobie z usuwaniem plam. Nawet nie widziałam, że z taką łatwością można usunąć zabrudzenia zwłaszcza po winie. Polecam! :)
Autor: http://www.zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com/2013/04/kieszonkowy-odplamiacz-pure-queen.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "