Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
8 stycznia 2015
Plamy po jagodach i podkładzie do twarzy
Autor: http://divoces.blogspot.com/2014/08/odplamiacz-purequeen.html

ODPLAMIACZ PUREQUEEN

Cześć kochani! :)
Czy Wam też zdarza się pobrudzić w najmniej odpowiedniej chwili? Jesteście z kimś umówieni lub spędzacie czas na mieście i nagle wasze ubranie pokrywa kawa, sok lub inne brudzące nieszczęście? Mam na to rozwiązanie! Kieszonkowy Odplamiacz PureQueen, który świetnie sobie poradzi z takimi plamami. Przetestowałam go dla Was i zaraz sami zobaczycie efekty :) Myślę, że PureQueen powinien znaleźć się w każdej kobiecej torebce i męskiej kieszeni! :)
Ostatnio jedząc pierogi z jagodami, niezdarnie ubrudziłam koszulkę chłopakowi. Próbowałam ją zmyć, ale niczym nie puszczało.. został brzydki ślad którego nie mogłam się pozbyć. Kiedy usłyszałam o odplamiaczu PureQueen postanowiłam go wypróbować... i proszę! Świetnie sobie poradził ze starą plamą po jagodach. Sami zobaczcie :)
Tak wyglądała koszulka przed zastosowaniem PureQueen.
Co zrobiłam? Naniosłam płyn bezpośrednio na plamy poprzez kilkakrotne naciśnięcie odplamiacza. Następnie potarłam końcówką aż do powstania malutkiej pianki, pozostałości płynu wytarłam chusteczką i poczekałam aż koszulka wyschnie. Efekt?
ZOBACZCIE SAMI ! :)
Po plamach ani śladu! :)
Stwierdziłam, że ze starymi plamami radzi sobie doskonale, a jak jest ze świeżymi?
Chyba większości z dziewczyn zdarzyło się ubrudzić podczas malowania, mi nie raz kapną podkład na koszulkę jak spieszyłam się do pracy albo szkoły więc postanowiłam sprawdzić czy mój nowy odplamiacz da sobie radę z plamami od podkładu.
PRZED
PO
Ja jestem dosłownie zakochana w moim odplamiaczu PureQueen i na pewno jeszcze nie raz go użyje ! :)
Czuję że stanie się on niezbędny w mojej torebce!
Wy też możecie mieć takie cudeńko - PureQueen dostępny jest w Super-Pharm i już wkrótce dostępny będzie na wybranych stacjach Orlen.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "