Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
8 stycznia 2015
Plamy po czekoladzie, ketchupie i herbacie
Autor: http://moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com/2013/03/purequeen-kieszonkowy-odplamiacz.html

poniedziałek, 18 marca 2013

PureQueen - kieszonkowy odplamiacz

Witajcie :)Jak zapewne pamiętacie, jakiś czas temu nawiązałam współpracę z firmą PureQueen
Do przetestowania otrzymałam odplamiacz kieszonkowy. Byłyście ciekawe, jak spisze się ten gadżet. Zatem zapraszam do lektury :) Odplamiacz znajduje się w tekturowym, biało - różowym opakowaniu z przyjemną szatą graficzną.
Na odwrocie opakowania mamy opisane wszystkie jego cechy oraz sposób użycia:
Pojemność: 10ml Dostępność: apteki SuperPharm, Allegro Cena: 17,99 Tutaj jeszcze muszę dodać, to co napisał mi w mailu miły Pan Leszek: "Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pocierać końcówką o materiał, tak aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką, tak aby nadmiar płynu w nią wsiąkł. W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy - w zależności od uciążliwości plamy. Proszę również pamiętać, aby oceniać efekty po wyschnięciu materiału. Ponadto odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz również ze starymi - zawsze można spróbować:) Najbardziej skuteczny jest przy plamach powstałych np. po czekoladzie, kawie, herbacie, ketchupie ... itp, które nie zawierają tłuszczu. W przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 5-10 % widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) - jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc, w przypadku gdy nie mamy możliwości zmiany ubrania." Odplamiacz wygląda jak długopis, noszę go codziennie w torebce, bo zajmuje malutko miejsca.
Na odwrocie mamy podany skład:
Odplamiacz ma plastikową końcówkę, którą należy przyłożyć do materiału i kilkakrotnie przycisnąć - w ten sposób odplamiacz wypływa na tkaninę:
No i najważniejsze, czyli działanie. Zrobiłam test na spodniach ubrudzonych czekoladą (norma:) oraz na szmatce z plamami z ketchupu i herbaty:
W trakcie użycia odplamiacza:
I po wyschnięciu:
No i co Wy na  to? :) REWELACJA! Ten odplamiacz to mój ratownik w sytuacjach kryzysowych, a jak widzicie radzi sobie doskonale. Fakt, że produkt otrzymałam w ramach współpracy, nie miał wpływu na rzetelność mojej opinii Pozdrawiam, Ewa  PS. Dziękuję za energię, przydaje się codziennie :

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "