Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
18 kwietnia 2015
plama po winie
Autor: http://renia114.blogspot.com

Od producenta
Kieszonkowy odplamiacz, który pomaga w usunięciu świeżych plam po jedzeniu i piciu - gdziekolwiek jesteś.Niezastąpiony w przypadku niespodziewanego poplamienia się podczas spożywania posiłków.Usuwa plamy po kawie, herbacie, winie, soku, czekoladzie i inne świeże plamy.Na odwrocie opakowania mamy opisane wszystkie jego cechy oraz sposób użycia:Odplamiacz ma plastikową końcówkę, którą należy przyłożyć do materiału i kilkakrotnie przycisnąć - w ten sposób odplamiacz wypływa na tkaninę:"Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pocierać końcówką o materiał, tak aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką, tak aby nadmiar płynu w nią wsiąkł. W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy - w zależności od uciążliwości plamy. Proszę również pamiętać, aby oceniać efekty po wyschnięciu materiału.

Ponadto odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz również ze starymi - zawsze można spróbować:) Najbardziej skuteczny jest przy plamach powstałych np. po czekoladzie, kawie, herbacie, ketchupie ... itp, które nie zawierają tłuszczu. W przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 5-10 % widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) - jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc, w przypadku gdy nie mamy możliwości zmiany ubrania."

Moja opinia: Mały poręczny w formie pisaka, a do tego bardzo łatwa aplikacja.Od niedawna zamieszkuje w moje torebce:)) Moje efekty. Ja nie widzę żadnych pozostałości po wcześniejszych plamach. Jeśli natomiast po jednej aplikacji zostałoby trochę plamy, to producent poleca użyć go wielokrotnie i ja tak zrobiłam, aż do osiągnięcia pełnej czystości(u mnie było do 2-3 razy).Cena odplamiacza kieszonkowego- o.k 18zl.

Moja bluzeczka pobrudzona czerwoną pomadką..Plama jest po winie czerwonym użyłam trzy razy i plamy nie ma:))
-efekt zachwycający:)Odplamiacz kieszonkowy Pure Queen jest natychmiastowym i skutecznym ratunkiem dla naszych ubrań.Jestem bardzo zadowolona jego działaniem, dlatego z miłą chęcią Polecam!!!Źródło: http://renia114.blogspot.com/2014/06/purequeen-odplamiacz-kieszonkowy.html  

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "