Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
11 lutego 2015
Plama po podkładzie do twarzy
Autor: http://ankowata.blogspot.com
Kieszonkowy odplamiacz Pure Queen usuwa plamy po kawie, herbacie, winie, soku, czekoladzie i inne świeże plamy. Kieszonkowy odplamiacz, który pomaga w usunięciu świeżych plam po jedzeniu i piciu - gdziekolwiek jesteś. Niezastąpiony w przypadku niespodziewanego poplamienia się podczas spożywania posiłków. Lekki, mały i podręczny zawsze powinien znajdować się w Twojej torebce. Użycie kieszonkowego odplamiacza jest bardzo proste i trwa kilka sekund, aby użyć odplamiacza: 1. Usuń nadmiar plamy poprzez wytarcie jej papierowym ręcznikiem lub wilgotną ściereczką 2. Nanieś płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza 3. Lekko pocieraj tkaninę końcówką w obrębie plamy. Jeżeli to konieczne uwolnij więcej cieczy i kontynuuj delikatne pocieranie tkaniny.


Uwielbiam białe ubrania dlatego uważam kosmetyk Pure Queen za wybawienie, które bardzo przyda się każdej z nas, w celu usunięcia niepożądanych plam. Bardzo szybka aplikacja, wygodne opakowanie, brak niepożądanych odbarwień. Jak się sprawdził na białych tkaninach widać na zdjęciach. Przetestowałam go na przykładach, które nie są wymienione (usuwa plamy po kawie, herbacie, winie, soku, czekoladzie i inne świeże plamy), a dotyczą większości naszych małych wypadków ;) Na górze biała bluzka poplamiona podkładem i poniżej celowo szminką. Jak widać w przypadku usuwania plam po podkładzie sprawdza się świetnie. Wystarczyło potrzeć kilka razy i plama zniknęła. W przypadku uporania się z plamą po szmince było troszkę trudniej dlatego, że ma inny skład. Mimo tego widać różnice przed i po zastosowaniu. Plama wyjaśniała, a po wypraniu bluzki wszystko zniknęło ;)


Kolejny przykład, plama po majonezie, trochę zaschnięta (na zdjęciu może trudno ją zauważyć jednak na żywo była widoczna). Zdjęcie nr 2 obrazuje jak zachowuje się odplamiacz po nałożeniu go na plamę. Wygląda jak zwyczajna woda, wchłania się bardzo szybko nawet jeżeli chodzi o tak ciężki materiał jak jeansy. Po kilku minutach ubranie wygląda jak nowe;) To wszystko bez użycia wody i proszków piorących.

Moja ocena na 5 z plusem ! ;)

Źródło: http://ankowata.blogspot.com/2013/08/kieszonkowy-odplamiacz-pure-queen.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "