Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
10 lutego 2015
Na wypadek nieoczekiwanych nispodzianek
Autor: http://murphose.blogspot.com/

Dzisiaj przychodzę do Was z nieco innym postem. Lubię podsuwać innowacyjne rozwiązania i radzić, jak można ułatwić w bardzo prosty sposób nasze codzienne życie. Dlatego chciałabym Wam wspomnieć o obowiązkowym wyposażeniu każdej damskiej torebki. Mowa o kieszonkowym odplamiaczu firmy Pure Queen. Jest on na rynku od niedawna, dlatego chciałabym, aby zainteresowało się nim większe grono, bo naprawdę warto poświęcić mu uwagę.

Magiczny płyn jest szczelnie zamknięty w plastikowym pisaku. Moim zdaniem forma opakowania jest strzałem w dziesiątkę. Nie to, że design jest niezwykle uroczy, ładny i dziewczęcy, to do tego praktyczny. Wystarczy zdjąć skuwkę i już możemy działać. Użycie jest banalnie proste:

KROK 1 - Usuwamy nadmiar plamy poprzez wytarcie jej chusteczką lub wilgotną ściereczką. KROK 2 - Nanosimy płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza. KROK 3 - Pocieramy lekko tkaninę końcówką w obrębie plamy, po skończonym "zabiegu" nadmiar płynu (jeśli to konieczne) ścieramy chusteczką. KROK 4 - Wystarczy poczekać aż plama wyschnie i gotowe :)

Prawda, że brzmi bardzo prosto? Aplikacja jest szybka i bezproblemowa, w dodatku z jakim skutkiem! Na pewno nie raz przydarzyła się Wam plama, a niekoniecznie miałyście wtedy możliwość przebrania się albo nie było na to czasu.Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzi ten kieszonkowy odplamiacz. Byłam bardzo ciekawa, czy poradzi sobie z plamami i całkowicie je usunie. Aby go sprawdzić, długo nie musiałam czekać. Ech, moja niezdarność sprawia, że mam tendencję do robienia różnych niepożądanych niespodzianek. Plamy po kawie, herbacie, sokach, czekoladzie itp. zeszły w mig :). Z innymi świeżymi plamami (ale nie tylko) po jedzeniu, czy piciu również sobie śmiało poradzi. Plusem jest to, że produkt jest praktycznie bezwonny - więc nie musimy się martwić nieprzyjemnym zapachem. Produkt uśmiecha się do Was na półkach w Super-Pharm, a jego koszt to niecałe 18zł (10ml). Po dodatkowe informacje sięgnijcie tutaj: http://purequeen.pl/. Produkt jest mały, więc możemy go mieć w swojej torebce (w kieszeni również!) gdziekolwiek jesteśmy :). Jeśli wypadnie nam jakaś kryzysowa sytuacja, zawsze będziemy ubezpieczeni. Polecam!

odplamiacz1
odplamiacz2
odplamiacz3
odplamiacz4 odplamiacz5 odplamiacz6 odplamiacz7
 

Źródło: http://murphose.blogspot.com/2013/05/136-na-wypadek-nieoczekiwanych.html  

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "