Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
18 kwietnia 2015
„…na pewno sięgnę po kolejny.”
Autor: http://okazjomania.blogspot.com

27 sty 2015
Odplamiacz kieszonkowy Pure Queen - czy to faktycznie takie cudo?

Na wielu blogach pojawia się recenzja na temat odplamiacza kieszonkowego Pure Queen. Zaciekawił mnie bardzo ten produkt. Fajnie mieć pod ręką coś co uratuje nas od zbędnej plamki, która może nagle i zupełnie przypadkowo znaleźć się na naszym ubraniu w nieodpowiednim momencie. Miałam okazję przetestować ten produkt no i czy się sprawdził? Przekonajcie się... :)Odplamiacz właśnie co ukazał się na stacjach Orlen. Poza tym produkt dostępny jest w sieci Super-Pharm. (Po kliknięciu w poniższy link przejdziemy do zakładki na naszej stronie z informacją gdzie można kupić odplamiacz)
http://purequeen.pl/kupuj-stacjonarnie/

Odplamiacz kosztuje od 14 do 17 zł.

Prawidłowe zastosowanie odplamiacza:

Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pocierać końcówką o materiał, tak, aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką, tak, aby nadmiar płynu w nią wsiąkł. W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy - w zależności od uciążliwości plamy. Proszę również pamiętać, aby oceniać efekty po wyschnięciu materiału.Co obiecuje nam producent?

Odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz również ze starymi - zawsze można spróbować.
Najbardziej skuteczny jest przy plamach powstałych np. po czekoladzie, kawie, herbacie, ketchupie itp, które nie zawierają tłuszczu. W przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 2-3% widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) - jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc, w przypadku gdy nie mamy możliwości zmiany ubrania.
Odplamiacz również radzi sobie ze starymi (zaschłymi) plamami. Były nawet przypadki, iż tradycyjne środki do prania nie poradziły sobie, zaś PureQueen wywabił je.

Efekty czyszczenia plamy z odplamiaczem kieszonkowym:Moja opinia:
Jak widać efekt jest świetny! Naprawdę jestem mile zaskoczona. Taki odplamiacz to naprawdę bardzo przydatna rzecz. Od teraz to cudo jest niezbędne w mojej torebce. Gdy tylko mi się skończy odplamiacz to na pewno sięgnę po kolejny :)

Źródło: http://okazjomania.blogspot.com/2015/01/odplamiacz-kieszonkowy-pure-queen-czy.html#more

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "