Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
17 kwietnia 2015
„Kilka sekund, by na twarzy znów pojawił się uśmiech…”
Autor: http://klaudmen.blogspot.com

Tuesday, 13 August 2013
odplamiacz kieszonkowy-pure queenWczoraj mając na sobie białą sukienkę, poplamiłam się czekoladą. Od razu przypomniało mi się o produkcie jakim jest odplamiacz kieszonkowy- pure queen, który dostałam około trzy dni temu. Jestem bardzo zadowolona z efektów, gdyż plamki automatycznie zniknęły, a ja mogłam cieszyć się znowu bielą sukienki.

Odplamiacz jest mały, podręczny, w formie pisaku. Wyglądem przypomina marker. Idealnie zmieści się do damskiej torebki, a my będąc na imprezie w swoim ulubionym stroju, nie będziemy musiały martwić się o to, czy przez przypadek ktoś na nas czegoś nie wyleje, czy też, gdy będziemy coś jadły, to nam spadnie.Zapachu prawie w ogóle nie czuć, trzeba się mocno, ale to mocno postarać, by go poczuć. Niektórym to będzie na plus, a mi to bez różnicy. Hmm, przypomina może wodę z chlorem. Ma doskonałą płynną konsystencję, która łatwo wsiąka w tkaninę.
Jak użyć produktu?
1) Usunąć nadmiar plamy, poprzez wytarcie jej chusteczką.
2) Nanieść płyn na plamę, poprzez naciśnięcie kilka razy końcówki odplamiacza.
3) Pocierać końcówką w obrębie plamy. A na końcu zetrzeć resztki płynu chusteczką.Kilka sekund, by na twarzy znów pojawił się uśmiech.

Przydałby się Wam?

  Źródło: http://klaudmen.blogspot.com/2013/08/odplamiacz-kieszonkowy-pure-queen.html  

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "