Recenzje
Tarka dp stóp PureQueen Diamond (Exclusive)
10 czerwca 2015
„Jest to najlepsza tarka, jaką kiedykolwiek używałam…”
Autor: http://zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com

Tarka PureQueen - przygotuj swoje stopy na lato

Jeśli jeszcze nie przygotowaliście swoich stóp na nadchodzące lato, to najwyższa pora, by o nie zadbać. Zamieniamy ciężkie buty na sandały i klapki, więc warto poświęcić stopom w tym okresie więcej uwagi. Podstawą pielęgnacji stóp jest złuszczanie zrogowaciałego naskórka oraz natłuszczanie i nawilżanie. Tylko dzięki takiemu zabiegowi nasze stopy mogą wyglądać estetycznie.Do tej pory stosowałam tarki tanie, które niezbyt skutecznie usuwały zrogowaciały naskórek, w dodatku pochłaniało to dużo czasu. Gdy otrzymałam propozycję przetestowania ekskluzywnej tarko-polerki PureQueen, bez wahania się zgodziłam. Co o tarce napisał producent:

- unikalny kształt wzmaga efektywność i ułatwia zabieg
- skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek
- gwarantuje maksymalne wygładzenie
- dwie duże warstwy ścierne o gradacji 80/240
- wodoodporna
- wyprodukowana z certyfikowanego drewnaEkskluzywna tarko-polerka PureQueen Diamond zapoczątkowuje nową jakość w pielęgnacji stóp. Unikatowy, energonomiczny kształt został dopasowany do anatomii Twojej stopy, dzięki czemu pedicure jest łatwiejszy, szybszy i bardziej efektywny. Tarka posiada dwie duże powierzchnie ścierne o gradacji 80 i 240. Pierwsza z nich intensywnie i szybko usuwa zrogowaciały naskórek, zaś druga zapewna maksymalne wygładzenie. Stopy po zabiegu tarką Diamond pozostają aksamitnie gładkie przez długi czas. Ostre kryształy ścierne są głęboko osadzone w podłożu, dzięki czemu nie osypują się podczas użytkowania. Dwukrotnie polakierowane drewno oraz wysoka jakość powierzchni ściernych gwarantują długą żywotność produktu.Cena: 49,99zł w sklepie PureQueen

Moja opinia:

Tarka już na pierwszy rzut oka wygląda solidnie i jest bardzo dobrze wykonana, z dobrej jakości materiałów. Jest lekko wygięta, dzięki czemu łatwiej dopasowuje się do kształtu stopy i wygodniej się nią operuje. Jedna strona tarki znakomicie radzi sobie z usuwaniem zrogowaciałego naskórka, z kolei druga poleruje i zapewnia wyjątkową gładkość stóp. Tarka wyróżnia się od innych także tym, że wystarczy już kilka pociągnięć, by usunąć cały zrogowaciały naskórek. W przypadku innych tarek i pumeksów trzeba trzeć znacznie dłużej, dodatkowo z mizernym efektem, co może być uciążliwe.

Jest to najlepsza tarka, jaką kiedykolwiek używałam i według mnie warta swojej ceny. Jeśli chcecie tarkę, która błyskawicznie usunie zrogowaciały naskórek i pozostawi gładką i przyjemną w dotyku skórę stóp, to mogę Wam ją szczerze polecić. Będzie idealna również dla osób, które mają grubą i twardą skórę na piętach.

  Źródło: http://zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com/2015/06/tarka-purequeen-przygotuj-swoje-stopy.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "