Recenzje
Tarka dp stóp PureQueen Diamond (Exclusive)
27 maja 2015
„…jest o wiele większa niż tarki, które miałam…”
Autor: http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com

środa, 27 maja 2015

Zadbaj o swoje stopy z Tarką do stóp PureQueen Diamond (Exclusive)Mimo, że pogoda nas nie rozpieszcza to każdy bez wyjątku myśli o lecie. Przecież już za 3 tygodnie będą wakacje! Marzę o wygrzewaniu się nie słońcu. Nie mówię o smażeniu się na słonku ale o wygrzewaniu i chwytaniu gorących promieni słonecznych.
Mimo, że mamy aurę listopadową to przygotowuję moje ciało do lata.
Wam też radzę zadbać o ciało oraz stopy aby w lato móc bez skrepowania pokazać je światu.

Nasze stopy czasem sprawiają nam sporo problemu. Szczególnie pięty i naskórek na nich, który zazwyczaj jest suchy, szorstki i nawet może pękać.
Warto dbać o stopy.Odwdzięczą się pięknym wyglądem, a my nie będziemy się wstydzić założyć sandałów i klapek. Podstawą pielęgnacji stóp jest złuszczanie martwego i twardego naskórka. Bardzo pomocną przy tej czynności jest tarka do stop, która ma za zadanie usunąć zrogowaciały naskórek i wygładzić skórę.

Tarka do stóp Pure Queen jest o wiele większa niż tarki, które miałam do tej pory. Ma unikalny kształt, który zdecydowanie ułatwia wykonywany nią zabieg. Tarka wykonana jest z drewna dwukrotnie polakierowanego. Jest to produkt trwały i wodoodporny. Nie ma również opcji osypywania się powierzchni ściernych. Produkt jest solidnie wykonany i bardzo trwały mimo, że "pracuje" w wilgoci.

Tarka ma dwie powierzchnie ścierne o gradacji 80 i 240. Pierwsza z powierzchni skutecznie usuwa martwy naskórek, druga zaś wygładza skórę.
Tarka jest skuteczna, bezpieczna i poręczna mimo swoich wymiarów. Nie wyślizguje się nawet przy wilgotnych dłoniach. Moje stopy dzięki niej mają gładką skórę i są wypielęgnowane.


vŹródło: http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com/2015/05/zadbaj-o-swoje-stopy-z-tarka-do-stop.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "