Recenzje
Odplamiacz kieszonkowy
10 lutego 2015
„I co teraz pomyślałam – jeszcze cały biały tydzień przed nami”
Autor: http://kasiulekkochany.blogspot.com/

Kieszonkowy odplamiacz firmy PureQueen - niedowierzanie a później szok! Dostałam okazję przetestowania kieszonkowego odplamiacza PureQueen.
Opis ze strony: Kieszonkowy odplamiacz, który pomaga w usunięciu świeżych plam po jedzeniu i piciu - gdziekolwiek jesteś. Niezastąpiony w przypadku niespodziewanego poplamienia się podczas spożywania posiłków. Lekki, mały i podręczny zawsze powinien znajdować się w Twojej torebce. Użycie kieszonkowego odplamiacza jest bardzo proste i trwa kilka sekund, aby użyć odplamiacza: 1. Usuń nadmiar plamy poprzez wytarcie jej papierowym ręcznikiem lub wilgotną ściereczką 2. Nanieś płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza 3. Lekko pocieraj tkaninę końcówką w obrębie plamy. Jeżeli to konieczne uwolnij więcej cieczy i kontynuuj delikatne pocieranie tkaniny.

Mój opis: Nie wierzyłam w magiczne właściwości. Tak owszem czytałam pochlebne opinie, ale jakoś nigdy w nie nie wierzyłam - myślałam że to reklama. A jednak myliłam się. Zaskoczenie. Mieliśmy teraz komunie, i bialusieńkie ALBY, nie można upilnować dziecka aby nic się nie pobrudziło. Cały dzień chodzenia skończyły się plamką. I co teraz pomyślałam - jeszcze cały biały tydzień przed nami.
Przypomniałam sobie o odplamiaczu, i czym szybciej wzięłam się za wywabianie plam. I jakie było moje zaskoczenie. Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pociera końcówką o materiał – tak, aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką – tak, aby nadmiar płynu w nią wsiąkł. W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy – w zależności od uciążliwości plamy. Proszę również pamiętać, aby oceniać efekty po wyschnięciu materiału. Ponadto odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz również ze starymi – zawsze można spróbować:) Najbardziej skuteczny jest przy plamach powstałych np. po czekoladzie, kawie, herbacie, ketchupie …itp, które nie zawierają tłuszczu. W przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 3-2% widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) – jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc, w przypadku, gdy nie mamy możliwości zmiany ubrania. Odplamiacz często również jest wykorzystywany do usuwania starych (zaschłych) plam, z którymi tez sobie świetnie radzi. I tak też zrobiłam. I popatrzcie na efekty:
Nastepnym plusem jest : poręczność i łatwość w użyciu. następnym z kolei plusem jest to, że można go zabrać ze sobą wszędzie i nie martwić się plamami. Bez zastanowienia kupię go ponownie

Źródło: http://kasiulekkochany.blogspot.com/2013/06/kieszonkowy-odplamiacz-firmy-purequeen.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "