Recenzje
Antybakteryjny spray do rąk - kokos
23 sierpnia 2015
…czyszczenie dłoni, pachnący perfum, wygładzający krem do dłoni
Autor: http://magicwordcherry.blogspot.com

  Cudnie pachnące higieniczne spray'e do rąk ∑(O_O;) NOWOŚĆ ⊙0⊙  Już od dziecka mama wpaja nam, że po przyjściu ze spaceru do domu musimy umyć dłonie, po zabawie z naszym pupilem, a co najważniejsze przed każdym posiłkiem wypada myć dłonie i po skorzystaniu z toalety. Co zrobić, gdy nie mamy przy sobie wody? Warto zainwestować w antybakteryjny spray do rąk. Dlaczego w spray, a nie w żele, czy chusteczki?Za nim jednak przejdę do recenzji chciałam wyjaśnić tylko małą sprawę do opisania miałam 3 spray'e niestety okazało się, że w jednym z opakowań był inny spray niż powinien-nie było arganowego tylko drugi kokosowy mała pomyłka, przy pakowaniu, która wyszła na dobre :PPierwszą i widoczną rzeczą, która różni antybakteryjny spray do rąk od innych tego typu produktów to opakowanie nie wiem jak wam ale mi przypomina mały perfum. Spray znajduję się w plastikowej małej i lekkiej butelce, która posiada dozownik ten zaś działa bez zarzutów od samego początku do samego końca.Szata graficzna jest prosta i czytelna. Mamy do czynienia z białą butelką, która pomimo swej małej wielkości zmieściła wszystkie potrzebne nam informacje na temat produktu. Na opakowaniu znajdziemy również logo producenta http://purequeen.pl/.Za nim jednak przejdziemy do pryskania naszych dłoni antybakteryjnym spray'em trzeba go jeszcze wyciągnąć z plastikowego, przezroczystego i prostokątnego opakowania.
Szata graficzna jest prosta ale i trwała, nasze literki nie rozmazują się w trakcie używania ani nie ścierają się w torebce, gdy nasz spray tam lata wśród innych rzeczy "wykopaliskowych".Kolejnym istotnym faktem, który różni te cudne antybakteryjne spray'e to niesamowity zapach, który jeszcze bardziej umacnia nas w tym, że mamy w torebce perfum, a nie oczyszczający spray do dłoni. Zaczniemy od pana kokosa bo ton on zrobił największa furorę.


Jestem w pracy i nagle po kilku godzinnym przekładaniu książek czuje, że trzeba byłoby moje dłonie odświeżyć, a więc biorę swój spray i raz, dwa trzy psikam swe dłonie i w tym momencie następuje wielkie kokosowe bum! Po całym pasażu da się wyczuć intensywny i prześliczny kokosowy zapach, który przyciąga ludzi z pytaniem: -Madzia co Ty masz za śliczny perfum? Oj to nie perfum tylko antybakteryjny spray do dłoni.
Tak moje drogie zapach kokosa jest bardzo intensywny i śliczny moja znajoma ostatnio popsikała całe swoje ciało nie zważając na to, że jest to spray na dłonie, a nie na ciało.
Oczywiście na początku zapach jest intensywny ale z chwili na chwili zaczyna się ulatniać jednakże pozostaje on z nami jeszcze przez jakiś czas, czyli za perfum od biedy może robić ;DKolejnym plusem jest błyskawiczne wsiąkniecie spray'u w nasze dłonie trwa to dosłownie kilka sekund. W buteleczce mieści się 30 ml antybakteryjnego spray'u i jeśli chodzi o wydajność zależy to tylko i wyłącznie od tego jak często będziemy go stosować.Spray w bezpieczny sposób oczyszcza nasze dłonie i pozostawia je pachnące, a do tego i nawilża i wygładza dłonie jakbyśmy miały przy sobie krem do dłoni.
Ważną informacją jestto ,że nie zauważyłam żadnego podrażnienia na skórze dłoni. Jeśli chodzi o zapach aloesu jest on bardziej delikatny i świeży-nie słodki;zauważyłam również ,że bardziej nawilża dłonie niż nasz koko-sek.

Zatem czego chcieć więcej?

Podsumowując: W antybakteryjnym spray'u do rąk mamy aż trzy rzeczy:
-czyszczenie dłoni
-pachnący perfum
-oraz wygładzający krem do dłoni

Spray'e możecie zakupić w internetowym sklepie http://sklep.purequeen.pl/ ale jeśli nie jesteście fanami zakupów internetowych zapraszam do drogerii Super-Pharm ponieważ i tam możecie go znaleźć!OMO! Co ze mnie za głuptas czytając tak całą recenzję patrzę-nie napisałam nic o konsystencji hi hi No cóż mamy do czynienia z zwykłą, przezroczystą wodą tak jakby...

  Źródło: http://magicwordcherry.blogspot.com/2015/08/cudnie-pachnace-higieniczne-spraye-do.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "