Recenzje
Tarka dp stóp PureQueen Diamond (Exclusive)
25 maja 2015
„…bardzo praktyczna, ale i równie skuteczna.”
Autor: http://miraga80.blogspot.com

sobota, 23 maja 2015

Tarka Exclusive Diamond PureQueen

Pogoda nie zawsze dopisuje, ale moje stopy powoli szykują się na ciepłe dni. Dlatego dziś o produkcie PureQueen: Tarka Exclusive Diamond (Exclusive)


Dwustronna tarko-polerka PureQueen Diamond zapoczątkowuje nową jakość w pielęgnacji stóp. Unikatowy, energonomiczny kształt został dopasowany do anatomii Twojej stopy, dzięki czemu pedicure jest łatwiejszy, szybszy i bardziej efektywny. Tarka posiada dwie duże powierzchnie ścierne o gradacji 80 i 240. Pierwsza z nich intensywnie i szybko usuwa zrogowaciały naskórek, zaś druga zapewnia maksymalne wygładzenie. Stopy po zabiegu tarką Diamond pozostają aksamitnie gładkie przez długi czas.

Posiada certyfikat FSC®.


Cena: 34,99 zł, można zakupić TUTAJ Moja opinia:

Taka tarka nie ma porównania ze zwykłym pumeksem. Nie tylko jest trwalsza, bardziej higieniczna i łatwiej utrzymać ją w czystości, ale także zapewnia wygodę w użyciu. Ergonomiczny kształt tarki bardzo to ułatwia.Najpierw używam tarki z grubą warstwą: gradacja 80, która usuwa dobrze zrogowacenia. A na koniec, aby wygładzić efekt, pozostaje użyć drugiej strony z gradacja 240 (polerki). Wtedy skóra pięt staje się naprawdę gładka.Rączka jest dwukrotnie polakierowana, więc dzięki wodoodporności można używać tarki również w wodzie podczas kąpieli, pod prysznicem. Tak właśnie jest mi najwygodniej.Zakończona sznureczkiem, dzięki któremu wieszam ją zwyczajnie w łazience. A że jest drewniana, to i nie najgorzej się prezentuje.

Tarka jest bardzo praktyczna, ale i równie skuteczna. Sezon letni przed nami, więc na pewno nieraz jeszcze po nią sięgnę zanim odsłonię stopy w klapkach lub sandałach. Po użyciu starczy tylko użyć jakiegoś kremu nawilżającego i to cała pielęgnacja moich stóp w oczekiwaniu na lato.


  Źródło: http://miraga80.blogspot.com/2015/05/tarka-exclusive-diamond-purequeen.html

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

"       Royal secrets… look perfect like a Queen       "